A A A

Niet Aangeboren Hersenletsel

Als je een Niet-Aangeboren-Hersenletsel hebt, dan is dat in de eerste plaats erg frustrerend, omdat je in de meeste gevallen weet hoe je voor deze ontstane situatie was en dus functioneerde. Zoals je al wel ervaren zult hebben, is de uitdaging om de ontstane beperking(en) te accepteren.

De Overstap helpt je niet alleen met het accepteren van jouw problematiek, maar zorgt ook voor de toeleiding en begeleiding naar (nieuw) werk. Hiervoor maken we samen een plan van aanpak. Dit plan van aanpak gaat over jouw mogelijkheden en dus toekomst. De aanpak is oplossingsgericht, waarbij onze specialisten je daar steunen waar nodig.

In de meeste gevallen wordt onze begeleiding vergoed door het UWV of de gemeente. De aanmelding zal dan ook via die organisaties zijn gelopen. Is dit niet het geval dan gaan wij dit voor jou uitzoeken.

Het uiteindelijke doel is om jou zelfstandig op de arbeidsmarkt te laten functioneren. Daarvoor zullen wij alle beschikbare middelen aanwenden en jou de persoonlijke aandacht geven die je nodig hebt.

Voor een vrijblijvend gesprek met één van onze specialisten kun je onderstaand formulier invullen. Of laat ons jou bellen.

 

[formulier]

Zoeken
Laatste Nieuws
Twitter
Youtube
Adviesbureau De Overstap on LinkedIn
Re-integratie Personeelsdiensten Over ons
WERKNEMER
- Werk en re-integratie
- Onze werkwijze
- Jobcoaching
OVERIGE
- VCA cursus
- PMT
- Werknemersvaardigheden
- WAJONG WIA....
PERSONEELSDIENSTEN
- Een multidisciplinaire aanpak
- Prestatieladder Socialer Ondernemen
- Loonwaardemeeting
OVERIGE
- Tuin en klussenbedrijf
- VCA cursus
- Interne Jobcoach
- IEPPECO
- Missie en Visie
- Keurmerken
- Team Hengelo
- Team Zwolle
- Klachten en privacy